Bize Ulaşın : 0370 442 21 07 |

saylar@saylarhidrolik.com

Hakkımızda

Saylar Hidrolik 1991 yılında Karabük ilinde kurulmuştur. Rekor, alçak ve yüksek basınçlı hidrolik hortum, hava ve yağ hortumları, buhar hortumu, paslanmaz flexible hortumlar ile boru ve boru bağlantı alanlarında tedarikçi olarak hizmet sunmaktadır. 1997 yılından itibaren hidrolik ve pnömatik sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Bu alanda isim yapmış ve tercih edilen markalar olan Mert, Faber Vana, Kastaş ve Kurtman markalarına ait bayilik hizmeti vermekte ve bölge temsilciliğini yapmaktadır.

Saylar Hidrolik; Karabük ilinin yanısıra çevre illerde de gelişmiş olan demir çelik ve döküm sanayiinde entegre tesislerin genel sorunu olan yüksek ısı problemine ilişkin çözümler sunmaktadır.

Saylar Hidrolik, Isı dayanımı yüksek materyaller alanında dünyaca kalitesi kabul görmüş olan ADL INSULFLEX markasının Türkiye distribitörlüğünü alarak bu alanda Türkiye’nin çözüm merkezi haline gelmiştir. Hidrolik pompalar, kumanda kolları, valfler, silindirler, filtre elemanları, hidrolik hortumlar, boru ve bağlantı elemanları gibi geniş bir yelpaze ile tedarik hizmeti gerçekleştiren Saylar Hidrolik müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile tüm beklentileri karşılamak üzere özveri ile faaliyet göstermektedir.

Kuruluşumuza göstermiş olduğunuz ilgiden ve 21 yıldır duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. Dünyayı sizin için inceliyoruz, Türkiye için tedarik ediyoruz.