Bize Ulaşın : 0370 442 21 07 |

saylar@saylarhidrolik.com

Değerlerimiz

Hizmet Anlayışımız 

İş ortaklarımız bizden en iyi hizmeti en kısa zamanda bekler. Biz de iş ortaklarımıza, mümkün olan en iyi kaliteyi ve hizmeti en kısa zamanda vermeyi hedefleriz.

Birlikte Çalışma 

Biz, yeteneklerimizi çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla paylaşan bir takımız çünkü biz; takım ruhunun ve işbirliğinin bireysel çabadan çok daha büyük işler başarabileceğine inanıyoruz.

İş Ortaklarımız ile İlişkilerimiz 

Biz yüksek değerler ve ahlaki prensiplere bağlı ve kaliteye olan inancımızı destekleyecek iş ortakları ile karşılıklı güven anlayışı içerisinde uzun vadeli ilişkiler kurarız. Kanunları ihlal eden ve bizim prensiplerimize uymakta zorlanan firmalar bizimle çalışamazlar.

Doğruluk ve Dürüstlük 

Çalıştığımız, birlikte yaşadığımız ve hizmet ettiğimiz insanlara güven verir ve verdiğimiz sözü tutarız. Doğruyu söyleriz. Sadece verebileceğimiz hizmetleri taahhüt eder ve taahütlerimizi yerine getirmek için gereken gayreti gösteririrz. Rakiplerimizi olumsuz etkileyecek hiçbir hareketin içinde olmayız, onların da bizi olumsuz etkilemelerine müsaade etmeyiz. Saygılıyız, açık ve dürüst bir tavır içerisinde hareket ederiz.

Mükemmeliyetçiyiz 

Personelimizin, işlemlerimizin, ürünlerimizin ve servisimizin mükemmel olması için gayret gösteririz. İşlerimizin aksaması halinde müşteriye mahcup olmaktan kaçınan firmamız, itinayla çalışmayı prensip haline getirmiştir ve başarısını buna borçludur.