Hakkımızda

Saylar Hidrolik 1991 yılıda kurulmuş olup, hidrolik ve pnömatik alanında mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermektedir. Bu alanda profesyonel yetkinliğe sahip ekipmanları ve kadrosu ile başta Türkiye olmak üzere diğer ülkelerin sorunlarına cevap vermektedir.

 

Hortum ve bağlantı elemanlarının imalatını yaparak sektördeki değerli müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Ürün portföyünde; hidrolik hortum, flex hortum, ısı kılıfları ve hidrolik-pnömatik alanında kullanılan; hidrolik üniteler, hidrolik silindirler, valfler ve müşteriye özel hidrolik ürünler imal etmektedir.  

 

Saylar Hidrolik, hidrolik sektöründeki ısı problemleri için kalitesini kanıtlamış dünya markası olan ADL INSULFLEX INC.’in Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

 

Saylar Hidrolik geçmişinden aldığı sektörel birikimle müşteri memnuniyetini esas alarak hidrolik alanında altyapı tesisatı, boru tesisatı, hidrolik sistem proje tasarım ve imalatı yapmaktadır. Satış sonrası servis, bakım ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.


WhatsApp
Hemen Ara